MÉDIA TÁMOGATÓK:

Beküldött videók 2014.

Lónyay-sokk-III

Intézmény: Lónyay Menyhért Baptista Szakközépiskola és Szakiskola
Település: Vásárosnamény
Kórus vezető: Arnóczkiné Filep Zsuzsa

Tiszaszalkai Baptista Általános Iskola Kórusa

Intézmény: KISZI Közös Igazgatású Baptista Óvoda és Általános Iskola Tiszaszalkai Általános
Település: Tiszaszalka
Kórus vezető: Auksz György

Hupikék Törpikék

Intézmény: Csuha Antal Baptista Általános Iskola
Település: Nagyhalász
Kórus vezető: Bacskai János

2.c - Drámakuckó

Intézmény: II. Rákóczi Ferenc Baptista Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
Település: Téglás
Kórus vezető: Báji Dánielné

Kölcsey Kórus

Intézmény: Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Kölcsey Ferenc Általános Iskolája
Település: Törökszentmiklós
Kórus vezető: Balázs Margit

Gézengúzok

Intézmény: István Király Baptista Általános Iskola
Település: Kótaj
Kórus vezető: Barta Lászlóné

Kerecsenyi Pacsirták

Intézmény: KISZI Közös Igazgatású Baptista Óvoda és Általános Iskola Tiszakerecsenyi Általá
Település: Tiszakerecseny
Kórus vezető: Biróné Turóczi Emese

Lónyay-sokk-II

Intézmény: Lónyay Menyhért Baptista Szakközépiskola és Szakiskola
Település: Vásárosnamény
Kórus vezető: Bócsi Melinda

Napsugár kórus

Intézmény: Értelmi Fogyatékos és Pszichiátriai Betegek Otthona Tordas
Település: Tordas
Kórus vezető: Cifka Miklós

Mókás Mókusok

Intézmény: István Király Baptista Általános Iskola
Település: Kótaj
Kórus vezető: Czifra Krisztiánné

II. Rákóczi Ferenc Baptista Ált. és AMI alsós kórusa

Intézmény: II. Rákóczi Ferenc Baptista Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
Település: Téglás
Kórus vezető: Daróczi Judit

3.a osztály dalos pacsirtái

Intézmény: II. Rákóczi Ferenc Baptista Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
Település: Téglás
Kórus vezető: Dudásné Szabó Tünde

Szeretet csapat

Intézmény: II. Rákóczi Ferenc Baptista Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
Település: Téglás
Kórus vezető: Erdeiné Lakatos Valéria

Pipacsok

Intézmény: Genezáret Gyülekezet
Település: Monor
Kórus vezető: Fekete Debóra

5DK

Intézmény: II. Rákóczi Ferenc Baptista Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
Település: Téglás
Kórus vezető: Fekete Tamás

Lónyay-sokk-I

Intézmény: Lónyay Menyhért Baptista Szakközépiskola és Szakiskola
Település: Vásárosnamény
Kórus vezető: Filéné Huszti Zsuzsa

Intézmény:
Település: Nagyhalász
Kórus vezető: Gosztola Ferencné

Kölkedi Dalospacsirták

Intézmény: KISZI Közös Igazgatású Baptista Óvoda és Általános Iskola
Település: Kölked
Kórus vezető: Hofgeszangné György Judit

Napraforgó (7. b.)

Intézmény: Csuha Antal Baptista Álktalános Iskola
Település: Nagyhalász
Kórus vezető: Horváth Andrásné

8. c osztály

Intézmény: Kossuth Lajos Baptista Általános Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat és Kollégium
Település: Kisújszállás
Kórus vezető: Janó Valéria

6.évfolyam

Intézmény: Kossuth Lajos Baptista Általános Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat és Kollégium
Település: Kisújszállás
Kórus vezető: Janó Valéria

5. évfolyam

Intézmény: Kossuth Lajos Baptista Általános Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat és Kollégium
Település: Kisújszállás
Kórus vezető: Janó Valéria

6.évfolyam

Intézmény: Kossuth Lajos Baptista Általános Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat és Kollégium
Település: Kisújszállás
Kórus vezető: Janó Valéria

7.évfolyam

Intézmény: Kossuth Lajos Baptista Általános Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat és Kollégium
Település: Kisújszállás
Kórus vezető: Janó Valéria

8. évfolyam

Intézmény: Kossuth Lajos Baptista Általános Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat és Kollégium
Település: Kisújszállás
Kórus vezető: Janó Valéria

Sakál-vokál

Intézmény: Csuha Antal Baptista Általános Iskola
Település: Nagyhalász
Kórus vezető: Katonáné Bacskai Éva

Cica

Intézmény: Csuha Antal Baptista Általános Iskola
Település: Nagyhalász
Kórus vezető: Kernács Jánosné

Farkas Gyula Kórus

Intézmény: KISZI Közös Igazgatású Baptista Ó és Ált. Isk. Farkas Gyula Általános Iskolája
Település: Sárosd
Kórus vezető: Kiss Bernadett

Nótafácskák

Intézmény: István Király Általános Iskola
Település: Kótaj
Kórus vezető: Kissné Tamás Judit

Királylány

Intézmény: Csuha Antal Baptista Általános Iskola
Település: Nagyhalász
Kórus vezető: Koi Ibolya

Csimpoják

Intézmény: Csuha Antal Baptista Általános Iskola
Település: Nagyhalász
Kórus vezető: Kormányné Gönczi Valéria

Szegedi Mórások

Intézmény: Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Móra Ferenc Felnőttoktatási Gimnáziuma
Település: Szeged
Kórus vezető: Kovács Ferenc

Méhecske

Intézmény: Csuha Antal Baptista Általános Iskola
Település: Nagyhalász
Kórus vezető: Kovács Sándorné

Erdei Pacsirták

Intézmény:
Település: Monorierdő
Kórus vezető: Kozma Mercédesz

Fekete Gyémántok

Intézmény: Fekete István Általános Iskola
Település: Monorierdő
Kórus vezető: Kozmáné Leé Anikó

Grassalkovich

Intézmény: Grassalkovich Antal Baptista Szakközépiskola, Szakiskola és Felnőttek Általános
Település: Hatvan
Kórus vezető: Lados István

Mazsola

Intézmény: Csuha Antal Baptista Általános Iskola
Település: Nagyhalász
Kórus vezető: Lippainé Kósa Mária

Mókus kórus

Intézmény: Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola
Település: Budapest
Kórus vezető: Magyar Nikoletta

Intézmény:
Település: Vásárosnamény
Kórus vezető: Majer Ibolya

Csácsogó madárkák

Intézmény: István Király Baptista Általános Iskola
Település: Kótaj
Kórus vezető: Majoros Györgyné

Éneklők

Intézmény: KISZI Közös Igazgatású Baptista Óvoda és Általános Iskola Seregélyesi Általános
Település: Seregélyes
Kórus vezető: Mogyorósi Gyöngyi

Együtt könnyebb!

Intézmény: Baptista Szeretetszolgálat Regionális Humánszolgáltatási Központ
Település: Debrecen
Kórus vezető: Nagy Csilla

Hétszínvirág kórus

Intézmény: Kiszi Közös Igazgatású Baptista Óvoda és Általános Iskola Hétszínvirág Óvoda
Település: Seregélyes
Kórus vezető: Ódorné Szabó Mária

Kerecsenyi Fekete Szemek

Intézmény: KISZI Közös Igazgatású Baptista Óvoda és Általános Iskola Tiszakerecsenyi Általá
Település: Tiszakerecseny
Kórus vezető: Oroszné Liba Éva

Hangár Gyerekkórus

Intézmény: Baptista Szeretetszolgálat Regionális Szociális Központ Kenderesi Telephely
Település: Kenderes
Kórus vezető: Oszlánczi Sándor Ottó

Kőrösi Kórus

Intézmény: Kőrösi Csoma Sándor Két Tanítási Nyelvű Baptista Gimnázium
Település: Budapest
Kórus vezető: Preseka Gyuláné

Csicsergők

Intézmény: Csuha Antal Baptista Általános Iskola
Település: Nagyhalász
Kórus vezető: Rózsáné Harsányi Irén

A 3.b dalos csapata

Intézmény: II. Rákóczi Ferenc Babtista Általános és AMI
Település: Téglás
Kórus vezető: Sallainé Nagy Zsuzsanna

Intézmény: II. Rákóczi Ferenc Baptista Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
Település: Téglás
Kórus vezető: Sáreczki Gyula

Mókus kórus 2.

Intézmény: Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Bapstista Iskola
Település: Budapest
Kórus vezető: Sendula-Mike Alexandra

ISTVÁN KIRÁLY DALNOKAI

Intézmény: István Király Baptista Általános Iskola
Település: Kótaj
Kórus vezető: Stahorszkiné Bernáth Márta

SWGY kórus

Intézmény: SWGY
Település: Kecskemét
Kórus vezető: Süni

Kaktuszkák

Intézmény: Csuha Antal Baptista Általános Iskola
Település: Nagyhalász
Kórus vezető: Szabó-Jakab Judit

apródok

Intézmény: Csuha Antal Baptista Ált. Isk.
Település: Nagyhalász
Kórus vezető: Szabóné Berecz Judit

Csicsergők

Intézmény: Csicsergő Óvoda
Település: Monorierdő
Kórus vezető: Szabóné Dankó Andrea

2.d dalospacsirtái

Intézmény: II. Rákóczi Ferenc Baptista Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
Település: Téglás
Kórus vezető: Szabóné Pénzeli Erzsébet

KAT=Kazinczy Alsó Tagozat

Intézmény: Kazinczy Ferenc Baptista Óvoda, Általános, és Alapfokú Művészeti Iskola
Település: Nyírbogdány
Kórus vezető: Szikszainé Eszenyi Ágnes

Téglási Pedagógus Kórus

Intézmény: II. Rákóczi Ferenc Baptista Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
Település: Téglás
Kórus vezető: Szilágyiné Bodnár Erzsébet

pacsirta

Intézmény: Csuha Antal Baptista Ált. Isk.
Település: Nagyhalász
Kórus vezető: Szokene Kocán Matild

Szivárvány kórus

Intézmény: KISZI - Szivárvány Tanoda Baptista Általános Iskola
Település: Budapest
Kórus vezető: Tóth-Ilkó Zsuzsanna

Hangolók

Intézmény: Baptista Szeretetszolgálat Miskolci Női Lakóotthon
Település: Miskolc
Kórus vezető: Tóthné Vladár Ildikó

Intézmény: Kossuth Lajos Baptista Általános Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat és Kollégium
Település: Kisújszállás
Kórus vezető: Vadas Ilona

II. Rákóczi Ferenc Baptista Általános Iskola Felső Tagozatos Gyermekénekkara

Intézmény: II. Rákóczi Ferenc Baptista Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
Település: Téglás
Kórus vezető: Varga Miklós

Debidió

Intézmény: Diószegi Sámuel Baptista Szakközép és Szakiskola
Település: Debrecen
Kórus vezető: Vékony Andrea